Instruktorzy

kurs tańca

Monika Łupińska

Choreograf, dyplomowany instruktor tańca, pedagog, animator kultury, designer

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w szkole podstawowej od tańców klasycznych i ludowych. Pasje do tańca klasycznego i współczesnego rozwijała pod okiem tancerzy i choreografów współpracujących min. Szkołą Baletowa w Warszawie oraz tancerzy i solistów Kieleckiego Teatru Tańca oraz Opery Bałtyckiej.

W sekcjach wyczynowych trenowała tańce nowoczesne, latynoamerykańskie i standardowe.
Tańcząc szkoliła się u najlepszych trenerów tańca towarzyskiego min. Moniki i Romana Pawelców, Anny i Lecha Romankiewiczów, Adama Króla.
Swoje kwalifikacje podnosiła również na warsztatach i szkoleniach z różnorodnych techniki tanecznych takich jak taniec: współczesny, jazzowy, modern, new age, new style, hip-hop, afro, dancehall min. u takich tancerzy jak Ula Afro, Michalina Rudek, Joanna Gontarz.
Specjalizuje się w technice Videoclip Dance oraz Commercial Dance, w której tworzy różnorodne choreografie, łączące w sobie wiele styli tanecznych.
Oprócz tańca zajmuje się formami ruchowymi np.: stretching i pilates i wzmacnianie.
Uczestnika wielu szkoleń i konwencji m.in. IFAA, OM, Reebok University, Nike Fitness Convention, ARTiM i innych.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym i Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych
im. Wojciecha Gersona w Warszawie.

Interesuje się architekturą wnętrz, fotografią, malarstwem, podróżami i żeglarstwem. Pasje realizuje głównie malując obrazy i robiąc fotografie w plenerze.

Monika to osoba bardzo kreatywna, z poczuciem humoru, świetnym podejściem do grupy oraz dużym doświadczeniem pedagogicznym. Na swoich zajęciach tworzy atmosferę dobrej zabawy, która pozwala oderwać się od codzienności. Jest instruktorką pełna energii
i optymizmu, które udzielają się wszystkim.


Zapisz się na kurs
Wybrany kurs:
Numer kursu:
Cena - karnet 4 zajęcia:
Forma płatności:
Gotówka Przelew Multi Sport
Dane do przelewu:
nr konta:
Volkswagen Bank Polska S.A.
79 2130 0004 2001 0551 7016 0001
W tytule przelewu prosimy podać również numer kursu: