CENNIK 2023/2024

Uwaga! Osoby, które nie mają pary tanecznej zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy odnalezieniu idealnej osoby. Opisz siebie i swoje oczekiwania.
dodaj ogłoszenie

KARTY KTÓRE HONORUJEMY: 

 • MultiSport Plus/ Multisport Student – karta obowiązuje na regularne zajęcia 60 min. Dopłata do każdych zajęć wynosi 15 zł. W ciągu dnia można korzystać z dowolnej liczby zajęć, pod warunkiem zarejestrowania karty w recepcji szkoły przed każdymi 60 minutowymi zajęciami.
  Przypominamy także o obowiązkowej płatności za kaucję zwrotną w wysokości 60 zł . (kaucja płatna jednorazowo). Kaucja pobierana jest na poczet niezgłoszonych nieobecności.
 • Multisport Senior  – karta obowiązuje na regularne zajęcia 60 min. odbywające się do godziny 16:00. Dopłata do każdych zajęć wynosi 15 zł.
  Przypominamy także o obowiązkowej płatności za kaucję zwrotną w wysokości 60 zł . (kaucja płatna jednorazowo). Kaucja pobierana jest na poczet niezgłoszonych nieobecności.
 • PZU Sport – Karta umożliwia jednorazowe wejście na zajęcia regularne 60 min i 75 min. Dopłata do zajęć 60 min – 10 zł, 75 min – 15 zł.
 • FitProfit – Karta umożliwia jednorazowe wejście na regularne zajęcia 60 min. Nie obowiązują żadne dopłaty.
 • Medicover Sport – Karta umożliwia jednorazowe wejście na zajęcia regularne 60 min. Dopłata do każdych zajęć wynosi 20 zł.

PROMOCJE:

 • **20% ZNIŻKI NA DRUGI, RÓWNOLEGŁY, TAŃSZY KURS TAŃCA – promocja nie obejmuje kursów intensywnych, promocja nie łączy się z innymi.
 • **20% ZNIŻKA RODZINNA–  Zniżka Rodzinna, obowiązuje gdy rodzic przyprowadza na zajęcia rodzeństwo. Wówczas drugie i kolejne dziecko otrzymuje zniżkę w wysokości 20% na ten sam lub równoległy kurs. Promocja nie obejmuje kursów intensywnych, promocja nie łączy się z innymi.
 • **15% ZNIŻKA STUDENCKA – promocja nie obejmuje kursów intensywnych, promocja nie łączy się z innymi.

**Wszystkie zniżki obowiązują tylko na karnety 4 zajęć

 

MIŁOŚNICY TAŃCA:

Programy lojalnościowe dla naszych stałych klientów! SREBRNA i ZŁOTA KARTA w Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego!

 • SREBRNA KARTA360 zł – Po wykupieniu karty możliwość uczestniczenia w 2 (w miesiącu) wybranych kursach regularnych w Akademii Tańca.
 • ZŁOTA KARTA 470 zł – Po wykupieniu karty możliwość uczestniczenia we wszystkich kursach w Akademii Tańca (karnet obowiązuje przez miesiąc).

 

FULL PASS:

 • FULL PASS FOR LADIES LIGHT400 – Po wykupieniu karty możliwość uczestniczenia w 3 (w miesiącu) wybranych kursach regularnych solo dedykowanych dla Pań.
 • FULL PASS FOR LADIES500 zł – Po wykupieniu karty możliwość uczestniczenia we wszystkich kursach regularnych solo dedykowanych dla Pań (karnet obowiązuje przez miesiąc)

 

 

Dane do przelewu bankowego: 

Volkswagen Bank Polska SA  79 2130 0004 2001 0551 7016 0001
Akademia Tańca M&I Sulewscy Ireneusz Sulewski
05-820 Piastów, ul. Piotra Wysockiego 5 m. 46

 

REGULAMIN

WNIOSEK O ZWROT 

WNIOSEK O ZWROT KAUCJI 

Zapisz się na kurs
Wybrany kurs:

Numer kursu:
Cena - karnet 4 zajęcia:
Forma płatności:
Płatność na miejscu (karta lub gotówka) Karty Benefitowe