Nie masz wakacyjnych planów, ale już wiesz, że całe lato spędzisz w mieście? Świetnie się składa, bo latem w Akademii Tańca robi się naprawdę gorąco! Wykorzystaj ten czas, aby spróbować czegoś nowego i bądź wśród ludzi, dla których pozytywne wibracje i dobra energia są tak samo ważne jak dla Ciebie!

Wakacje to właśnie ten czas. Czas, w którym chce się więcej i można więcej. Nie ma sztywnych ram, w które trzeba się zmieścić, obowiązków spędzających sen z powiek i rozmyślań o tym, co stanie się jutro w szkole albo w pracy. Pełne rozluźnienie, swoboda, relaks. Długie, jasne dni wypełnione słodkim „nic nie muszę, wszystko mogę” i ciepłe wieczory spędzane z przyjaciółmi. Czysta przyjemność organizowania czasu, do którego dostrajamy się w wybranym przez siebie rytmie.

A skoro już przy tym jesteśmy… Z jakim tańcem kojarzą Ci się wakacje? Do jakich dźwięków najchętniej kołysze się Twoje ciało? Gdzie się przenosisz w wyobraźni, kiedy zapytamy Cię, czy widzisz siebie na rozgrzanej słońcem plaży w Rio de Janeiro, czy może na drewnianym pomoście nad jeziorem w ramionach ukochanej osoby?  A może na rock’n’rollowym koncercie na Wembley albo na ulicach Argentyny, gdzie bliskość zakochanych najpełniej objawia się w zmysłowym tango?

Cokolwiek wybierzesz, jedno jest pewne: wyobraźnia jest nieograniczona. Ograniczają Cię tylko Twoje wyobrażenia na swój temat. Te wakacje są od tego, aby się ich pozbyć i dać się ponieść radosnej fali tańca. To od niej wszystko się zaczyna, a później już nic nie jest takie samo. Ani Ty, ani Twoje ciało. Nawet głowie robi się lżej.

Walt Disney powiedział kiedyś, że jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz też tego dokonać. Jesteśmy zdania, że wakacje są najlepszym czasem, żeby się o tym przekonać!

Zobacz listę kursów tańca i wybierz rytm, w którym przetańczysz lato!