Pierwszy taniec na sali weselnej jest kolejną chwilą, w której oczy wszystkich gości są zwrócone na młodą parę. Jak ich zachwycić, a jednocześnie nie odczuwać stresu związanego z myślami o konieczności patrzenia pod nogi lub potrzebą improwizacji w tak ważnym momencie?

Tradycja nakazuje, by zabawę weselną rozpoczęli małżonkowie. Wiemy, że myśli o tym spędzają sen z powiek wielu parom. Stres związany z pierwszym tańcem jest często porównywalny (a nawet większy) ze stresem podczas składania przysięgi małżeńskiej. W obu momentach patrzy na nas wiele par oczu, co niepotrzebnie wzmaga napięcie, a dodatkowo sprawia, że obie chwile chciałoby się mieć jak najszybciej za sobą. Nie musi tak być! Mamy receptę na to, by pierwszy taniec był pełen radości i warty zapamiętania.

Naszym zadaniem jest nauczenie narzeczonych kroków tanecznych i pewności w tańcu, które pozwolą na patrzenie sobie w oczy z uśmiechem, a nie pod nogi ze strachem oraz niepewnością wymalowanymi na twarzy. Niezależnie od rodzaju tańca, który wybierzecie do zaprezentowania gościom, możemy obiecać, że czas poświęcony na jego naukę będzie nie tylko czasem pracy, lecz także doskonałej zabawy, która dodatkowo Was zbliży.

Najpopularniejszym tańcem, który wybierają nasi kursanci przygotowujący się do ślubu, jest walc angielski – zmysłowy i efektowny, a jednocześnie prosty do opanowania. Jego nauka pod okiem doświadczonych trenerów Akademii Tańca sprawi, że para młoda w chwili, w której znajdzie się na parkiecie sali weselnej, zapomni o stresie związanym z przygotowaniami do ślubu i wesela.

Kursy tańca dla narzeczonych są również możliwością zdobycia umiejętności, które wykroczą poza ramy własnego wesela. Eleganckie walce i efektowne tańce disco zatańczycie także podczas innych okazji, których uczestnikami będziecie na wspólnej drodze życia. Zapewniamy, że małżeński taniec może być źródłem nieopisanej przyjemności!