Lenka Klimentova IN THE HOUSE !!!  NOWY NABÓR! NOWE GRUPY! RUSZAMY Z KOLEJNYM SETEM ZAJĘĆ LATIN MIX by Lenka Klimentova! 

START JUŻ 6 MARCA!
ZAPISY: https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kursy-tanca-dla-pan/#latin-mix-by-lenka-klimentova

Specjalnie dla Was niesamowicie energetyczne zajęcia LATIN MIX dedykowane absolutnie wszystkim! LATIN MIX by Lenka Klimentova to autorski projekt dla kobiet w każdym wieku, chcących zmienić swoje samopoczucie, nastrój i życie na lepsze…

Lenka Klimentova – Pochodzi z Czech, jest pół Czeszką, pół Kubanką. Mieszka w Polsce już od 12 lat. Ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej – specjalność FITNESS w roku 2013. Jest licencjonowaną instruktorką ZUMBA FITNESS i STRONG by ZUMBA.  Reprezentuję najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Od 5 edycji możemy ją oglądać w polskiej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Występuje między innymi w pokazach tanecznych i różnych programach telewizyjnych (Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to Melodia). Tańczyła przez długi czas w zespole Carnival Stars – sambę brazylijską, z którą występowała w całej Polsce.

DROGIE PANIE… SPECJALNIE DLA WAS! DWA POZIOMY ZAAWANSOWANIA:

– ŚRODA, godz: 18:00-19:15 – POZIOM POCZĄTKUJĄCY – dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem! Kurs będzie prowadzony zupełnie od podstaw, tak aby kursantki mogły poznać tajniki tańców latynoamerykańskich od początku.

– ŚRODA, godz: 19:15-20:30 – POZIOM OPEN – dla osób, które wcześniej uczestniczyły w zajęciach z Lenką lub mają już doświadczenie w tańcach latynoamerykańskich.

DODATKOWE INFORMACJE:
Wzięcie udziału w projekcie LATIN MIX by Lenka Klimentova wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy – przy pierwszych zajęciach. Umowa to równoczesna deklaracja wzięcia udziału we wszystkich zjazdach i deklaracja płatności za cały projekt. Umowa uwzględnia płatność w systemie ratalnym!

UWAGA! NA TYCH ZAJĘCIACH NIE BĘDĄ HONOROWANE ŻADNE KARTY SPORTOWE!