DATA: PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:30-19:45
START: 31 STYCZNIA 2022
MIEJSCE: ATLAS TOWER (Al. Jerozolimskie 123a, poziom -1)

ZAPISY: https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kursy-tanca-dla-pan/#latin-mix-by-lenka-klimentova

CZEKALIŚMY… CZEKALIŚMY I SIĘ DOCZEKALIŚMY !!!
Lenka Klimentova IN THE HOUSE !!! 

JUŻ OD STYCZNIA NOWA GRUPA… SPECJALNIE DLA WAS POPROWADZI NIESAMOWICIE ENERGETYCZNE ZAJĘCIA LATIN MIX DEDYKOWANE ABSOLUTNIE WSZYTKIM! 

LATIN MIX by Lenka Klimentova TO AUTORSKI PROJEKT DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU, CHCĄCYCH ZMIENIĆ SWOJE SAMOPOCZUCIE, NASTRÓJ I ŻYCIE NA LEPSZE… 🙂

Lenka Klimentova – Pochodzi z Czech, jest pół Czeszką, pół Kubanką. Mieszka w Polsce juz od 12 lat. Ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej – specjalność FITNESS w roku 2013. Jest licencjonowaną instruktorką ZUMBA FITNESS i STRONG by ZUMBA.  Reprezentuję najwyszą miedzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Od 5 edycji możemy ją ogądać w polskiej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Występuje między innymi w pokazach tanecznych i różnych programach telewizyjnych (Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to Melodia). Tańczyła przez długi czas w zespole Carnival Stars – sambe brazylijską, z którą występowała w całej Polsce.

*CZAS TRWANIA ZAJĘĆ – 1h 15 min
*KARNETY 10-ZAJĘCIOWE – koszt: 350 zł
*WARUNKIEM UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH JEST PODPISANIE DEKLARACJI WZIĘCIA UDZAŁU W CAŁYM CYKLU ZAJĘĆ (10 zajęć). DEKLARACJA PODPISYWANA PO PIERWSZYCH ZAJĘCIACH.