DATA: SOBOTA, 28/10/2023
GODZINA: 18:00-20:00
MIEJSCE: ATLAS TOWER (Al. Jerozolimskie 123a, poziom -1)

ZAPISY NA NABORY DO GRUPY: https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kursy-tanca-dla-pan/#ladies-team-by-nati-martica

Kochane LADIES zapraszamy Was gorąco do naszej KOBIECEJ GRUPY!

Od dawna marzyłyśmy o tym, żeby połączyć swoje doświadczenie i wiedzę taneczną, podzielić się nią z Wami na sali i stworzyć ultrakobiecy projekt, który pomoże Wam odkryć siebie na nowo poprzez taniec. Ladies Team by Nati & Martica to grupa choreograficzna, skierowana do kobiet , które chcą rozwijać się na kilku płaszczyznach jednocześnie , udoskonalając swój warsztat taneczny, a w przyszłości również występować na różnych tanecznych imprezach , eventach, festiwalach…

Zapraszamy na nabór do wyjątkowej grupy choreograficznej prowadzonej przez duet instruktorek Natalia Zatylna & Martica Zaldivar! W sezonie 2022/2023 dziewczyny poprowadzą Ladies Team by Nati & Martica!

Po ogromnym sukcesie na International Pro-Am Polish Championship – Ladies Challenge, na którym formacja Diamante Negro prowadzona przez Nati & Marticę, po niecałych 4 miesiącach treningów, zdobyła złoto, dziewczyny postanowiły kontynuować przygodę z grupami choreo. Techniką wiodącą w grupach będzie bachata, która w fuzji z innymi rytmami latynoskimi i karaibskimi stworzy niepowtarzalną choreografię będącą zwieńczeniem sezonu.

Grupa choreo jest dla Ciebie jeśli:
– tańczysz bachatę lub inne style latino/karaibskie na poziomie min. średniozaawansowanym
– lubisz i nie boisz się występować przed publicznością
– jesteś zarówno liderem jak i team playerem
– nie boisz się wyzwań i ciężkiej pracy
– jesteś gotowa na intensywne treningi z trenerkami 2 razy w miesiącu i systematyczną pracę własną

Udział w grupie choreo zapewni Ci:
– widoczny rozwój umiejętności tanecznych i ogólnej motoryki ciała
– spędzanie czasu w przyjaznej, wspierającej i motywującej atmosferze
– niesamowitą przygodę
– występy sceniczne na małych i dużych parkietach
– uczestnictwo w międzynarodowym konkursie tanecznym … i zapewne parę nieprzespanych nocy na wyklejaniu stroju kamieniami.

Jak przygotować się do naboru?
– uśmiech to podstawa
– zabierz ze sobą taneczne buty treningowe lub sportowe, a także obcasy
– nie zapomnij o wodzie O resztę zadbają trenerki!

Kilka słów o Nas…
Nati – Natalia tańczy od 6 roku życia, wiele lat trenowała sportowo taniec nowoczesny , biorąc udział w zawodach , zdobywając z formacją wiele tytułów m.in tytuł Mistrza Polski i Świata Dance Show. Jednak zawsze w duszy grał jej taniec latynoski, który doskonale pasuje do jej temperamentu, dlatego kolejnym etapem był sportowy taniec towarzyski, który pochłonął ją całkowicie, do tego stopnia, że została trenerem. Posiada tytuł instruktora tańca towarzyskiego i jazzowego, zajęcia taneczne prowadzi już ponad 16 lat, ale cały czas występuje również , jako tancerka. Tańczyła w spektaklu rewiowym w Krakowskim Teatrze Variete, ma na swoim koncie wiele występow komercyjnych, w telewizji, na festiwalach, występuje w teledyskach, taniec jest całym jej życiem. Wiecznie jej mało, spragniona rozwoju, jakiś czas temu biorąc udział w projekcie ladies by Judith (założycielka bachaty sensual) zakochała się w tym stylu i tak powstał jej projekt BachatoweLoVe. Bachata sensual zdecydowanie gra w jej sercu, romantyczne utwory, pełne kobiecości i delikatności ruchy, zmysłowość to jest to co kocha najbardziej. Uwielbia pracę z kobietami, uważa, że każda z Nas ma w sobie ogromne pokłady zmysłowości,gracji, sexapilu ,a taniec jest tylko narzędziem, który pomaga to w sobie odkryć i pokazać światu. Na swoich zajęciach przywiązuje ogromną wagę do techniki tańca, detali, wyrazu, tak żeby taniec był pełen jakości, a wtedy staje się najpiękniejszym środkiem wyrazu i przekazu.

Martica – Swą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Na początku były tańce ludowe, ale dopiero z tańcem towarzyskim związałą się na długie i owocne 7 lat. W wieku 14 lat kontuzja zmusiła ją do pożegnania się z parkietem na kilka lat. Do tańca wróciła na początku swych studiów we Francji, gdzie przyjaciółki podstępem zaciągnęły ją na kurs salsy kubańskiej. Od tamtego czasu minęło prawie 14 lat, w ciągu których miała okazję szkolić się z salsy i bachaty pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i zagranicą. Jako tancerka łączy elegancję tańca towarzyskiego z pazurem latynoskiej ulicy, a jako trenerka dba o komfort i realizację indywidualnych celów swoich kursantów.

Nie możemy się Waw doczekać,do zobaczenia na sali… 
Nati & Martica

Akademia Tańca w nowej lokalizacji!
Sprawdź:

Taniec towarzyski Praga Południe

Szkoła Tańca Praga Południe

Tango algertyńskie Praga Południe

Taniec latino Praga Południe

Lekcje tańca Praga Południe