Sądzisz, że do tańca potrzeba dwojga? Do tanga owszem, ale do tańca latino niezbędna jesteś tylko Ty. Przyjdź na zajęcia taneczne Latin Jazz lub Commercial for Ladies z Tomkiem Barańskim i przekonaj się, jak wielka drzemie w Tobie moc, z której do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy.

Tomek jest wulkanem energii i fantastycznym instruktorem tańca. Jego doświadczenie, styl bycia i umiejętności trenerskie sprawią, że nauczysz się nie tylko tańczyć, lecz także odkryjesz pokłady energii i chęci do działania. Na samej sobie przekonasz się również, jak taniec wpływa na sposób postrzegania siebie oraz swojego ciała. My już wiemy, że wyzwolenie pokładów zmysłowej kobiecości i odkrycie siebie na nowo to najczęstsze efekty uboczne tańca, o których mówią kobiety, które zdecydowały się na kurs w grupie prowadzonej przez Tomka.

Latin Jazz  to zajęcia przygotowane z myślą o kobietach. Wyjątkowe choreografie, poprzedzone krótką rozgrzewką, zawierają elementy tańców latynoamerykańskich takich jak samba, rumba i cha-cha. Gorące rytmy rozbudzają apetyt zarówno do tanecznych szaleństw na parkiecie, jak i do życia. Zmysłowe kroki pełne ekspresji są najlepszą szkołą wdzięku i seksapilu. Rytmiczne ruchy, zwracanie uwagi na postawę ciała oraz płynność kroków sprawiają, że kobiety podczas zajęć solo uczą się nie tylko tańca, lecz także pewności siebie.

Temperament Tomka w połączeniu z energią kobiet wyzwalają ogromne dawki endorfin i zapewniają odczuwanie przyjemności na długo po zakończeniu zajęć. Zajęcia Latin Jazz lub Commercial for Ladies to prosty przepis na świetne samopoczucie!