DATA: NIEDZIELA, 24/10/2021
GODZINA: 17:30-20:00 
MIEJSCE: ATLAS TOWER (Al. Jerozolimskie 123a) 

ZAPISY: https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kursy-tanca-dla-pan/#bachata-sexy-fusion

Nati BachatoweLove & Martica – Sexy Fusion Ballroom meets bachata to wyjątkowe warsztaty, które wprowadzą powiew piękna i świeżości do Twojego tańca, a Ty dzięki nim odkryjesz nowy wymiar kobiecości…

Dwie utalentowane tancerki i trenerki, które swą przygodę z tańcem rozpoczynały od parkietów tańca towarzyskiego, a na dobre rozkochały się w bachacie, porwą Was w wir karaibskich rytmów w unikatowym wydaniu. Po pierwszym cyklu warsztatów pod hasłem romantic fusion, pora na coś bardziej z pazurem – sexy fusion! Tym razem dziewczyny wprowadzą Was w tajniki kubańskiej cha chy i pokażą jak zgrabnie wykorzystać jej wpływy w stylingu bachatowym.

POZIOM OPEN czyli DLA WSZYSTKICH!

PROGRAM WARSZTATÓW:
– 1h – warm-up, hips movement w cha chy i bachacie
– 1.5h – choreo bootcamp

Nati BIO: Natalia tańczy od 6 roku życia, wiele lat trenowała sportowo taniec nowoczesny , biorąc udział w zawodach , zdobywając z formacją wiele tytułów m.in tytuł Mistrza Polski i Świata Dance Show. Jednak zawsze w duszy grał jej taniec latynoski, który doskonale pasuje do jej temperamentu, dlatego kolejnym etapem był sportowy taniec towarzyski, który pochłonął ją całkowicie ,do tego stopnia, że została trenerem. Posiada tytuł instruktora tańca towarzyskiego i jazzowego, zajęcia taneczne prowadzi już ponad 13 lat, ale cały czas występuje również , jako tancerka. Tańczyła w spektaklu rewiowym w Krakowskim Teatrze Variete, ma na swoim koncie wiele występow komercyjnych, w telewizji, na festiwalach, występuje w teledyskach, taniec jest całym jej życiem. Wiecznie jej mało, spragniona rozwoju, jakiś czas temu biorąc udział w projekcie ladies by Judith (założycielka bachaty sensual) zakochała się w tym stylu i tak powstał jej projekt BachatoweLove. Bachata sensual zdecydowanie gra w jej sercu, romantyczne utwory, pełne kobiecości i delikatności ruchy, zmysłowość to jest to co kocha najbardziej. Uwielbia pracę z kobietami, uważa, że każda z Nas ma w sobie ogromne pokłady zmysłowości,gracji, sexapilu ,a taniec jest tylko narzędziem, który pomaga to w sobie odkryć i pokazać światu. Na swoich zajęciach przywiązuje ogromną wagę do techniki tańca, detali, wyrazu, tak żeby taniec był pełen jakości, a wtedy staje się najpiękniejszym środkiem wyrazu i przekazu.

Martica BIO: Swą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Na początku były tańce ludowe, ale dopiero z tańcem towarzyskim związałą się na długie i owocne 7 lat. W wieku 14 lat kontuzja zmusiła ją do pożegnania się z parkietem na kilka lat. Do tańca wróciła na początku swych studiów we Francji, gdzie przyjaciółki podstępem zaciągnęły ją na kurs salsy kubańskiej. Od tamtego czasu minęło prawie 14 lat, w ciągu których miała okazję szkolić się z salsy i bachaty pod okiem najlepszych  instruktorów w kraju i zagranicą. Jako tancerka łączy elegancję tańca towarzyskiego z pazurem latynoskiej ulicy, a jako trenerka dba o komfort i realizację indywidualnych celów swoich kursantów.

Zapraszamy!

KOSZT:
Koszt za 2,5h zajęć – 120 zł
Obowiązuje MultiSport, dopłata do całości – 60 zł