Taniec towarzyski dla singli Warszawa

Chcesz zacząć tańczyć, ale nie wiesz czy to aktywność dla Ciebie? Czujesz się niepewnie, bo sądzisz, że w grupie są same pary albo osoby, które się znają? Przyjdź na nasze zajęcia taneczne dla singli i przekonaj się, że w Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego możesz wytańczyć sobie nowe życie!

Brzmi nieprawdopodobnie, ale to prawda. Poza tym, że będziesz mieć okazję nauczenia się tańców, które grają Ci w duszy, zyskasz dużo więcej niż znajomość kroków i umiejętność efektownego poruszania się na parkiecie.

Po pierwsze: nowe znajomości. Nic tak nie dodaje energii, jak poczucie, że jest się częścią grupy, którą łączy ten sam cel. Po drugie: świadomość własnego ciała. Treningi na parkiecie wpływają na postawę. Wyprostowana, ale nie sztywna sylwetka, elastyczność, dynamika ruchu – to wszystko jest naturalnym efektem zajęć tanecznych.

Najczęściej pojawiające się odpowiedzi na pytanie co daje taniec, dotyczą przygody życia i początków nowych znajomości, które wychodzą poza sale treningowe. Czy może być coś fantastyczniejszego niż otaczanie się ludźmi, którzy są podobni do nas i mają zbliżone do naszych pasje? Na parkiecie może narodzić się przyjaźń na lata, a może nawet miłość, kto wie?

Efekty treningów widać nie tylko w czasie, kiedy tańczymy, lecz także w codziennym życiu. Pełni energii, pewniejsi siebie, świadomi tego, jak się poruszamy oraz tego, w jaki sposób poruszanie się może wpływać na odbiór naszej osoby, pozytywnie oddziałujemy na najbliższe otoczenie. A jeśli ktoś zapyta, jak to zrobiliśmy, z uśmiechem możemy powiedzieć, że… wszystko zaczęło się w Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego.

Jaki taniec wybierasz? Tańce standardowe: eleganckie walce czy może tango? Dyskotekową disco sambę, swing, a może wolisz rock’n’rolla z pazurem? Rozpiera Cię energia i chcesz poskakać w rytmie gorącej samby, cha-chy, jive’a albo merengue? Niezależnie od tego, jaki taniec chcesz tańczyć, przyjdź na zajęcia dla singli i wytańcz sobie nowe życie!

Taniec towarzyski dla singli

Nowe życie? Do wytańczenia!
3 (60%) 14 votes