Sylwester zbliża się wielkimi krokami i nic nie stoi na przeszkodzie, aby wejść w Nowy Rok… tanecznym krokiem. Dość podpierania ściany! Niezależnie od miejsca spędzania Sylwestra, prawdopodobnie nie zabraknie tam tańca. Kurs tańca pozwala oswoić się z pozornie trudnymi krokami, nabyć pewności siebie i po prostu dobrze się bawić.

W naszej szkole osoby, które nigdy nie miały styczności z tańcem już na pierwszych zajęciach nauczą swobodnie poruszać się po parkiecie. Disco Samba, Rock&Roll, Disco Swing, Walczyk nie muszą już brzmieć tajemniczo i skomplikowanie. Dzięki kursom można przełamać lęk, wydobyć z siebie pokłady pozytywnych emocji i napełnić się energią!

Będąc singlem nic nie stoi na przeszkodzie, by zasmakować tańca podczas nocy sylwestrowej. Nasi instruktorzy pomagają znaleźć odpowiednią osobę do ćwiczeń i czerpać radość z ruchu. Taniec to nie tylko kroki, ale również nawiązywanie relacji… Zamiast podpierać ścianę, warto odważyć się na pierwszy krok w stronę nowej znajomości.

Każdy może przyjść na kurs ze swoją drugą połówką, z którą nauczy się tańczyć, by następnie zaskoczyć znajomych podczas nocy sylwestrowej. Nic nie stoi na przeszkodzie! Nasze kursy kierowane są do osób początkujących, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem. Gwarantujemy, że uwolnienie pozytywnych emocji na parkiecie będzie idealnym początkiem Nowego Roku. Karnawał to czas radości i zabawy, kiedy można pozwolić sobie na większą dawkę spontaniczności i imprez do rana. Dzięki umiejętnościom tanecznym można stać się bardziej pewnym siebie i poznawać nowe sposoby na ruch.

Nowy Rok jest idealną okazją do zmian. Taniec jest pasją, która wciąga! Serdecznie zapraszamy na przedsylwestrowy kurs w Akademii Tańca, który napełnia dobrą, pozytywną energią!