Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego wdrożyła innowacyjną aplikację do zarządzania kursami tańca, opartą na QRkodach, która ułatwia naszym kursantom monitorowanie swoich kursów i zarządzanie swoim kontem. Już od 3.października przy wejściu do Akademii Tańca należy zbliżyć swój indywidualny QRkod do tabletu w celu weryfikacji konta.

Jak pobrać kod?

Zapisując się na wybrany kurs tańca, otrzymujecie Państwo maila z potwierdzeniem zapisu oraz kolejnego maila zatytułowanego Potwierdzenie rejestracji i właśnie w tym mailu znajdziecie Państwo QRkod oraz LOGIN i HASŁO do indywidualnego profilu.

Jak zalogować się do profilu?

Wystarczy wejść na naszą stronę www,  na stronie główniej (poniżej informacji Dlaczego my?) znajduje się czerwony przycisk ZALOGUJ SIĘ/ZAREJESTRUJ po kliknięciu w ten przycisk pojawia się okno logowania i właśnie tu wpisujemy LOGIN i HASŁO, które podane zostało w mailu potwierdzającym rezerwację i GOTOWE!
qrlogowanie

Na swoim indywidualnym profilu macie Państwo podgląd danych oraz pełną informacje dotyczącą kursów tańca na, które jesteście zapisani.

Dodatkowo po zalogowaniu się na naszej stronie możecie Państwo brać czynny udział w życiu naszej strony poprzez komentowanie wpisów na naszym blogu i w aktualnościach.

Do końca października każdy Nowy Klient, który odbierze swój QRkod i użyje go w jednej z naszych palcówek weźmie udział w bezpłatnej lekcji tańca. 

Jeśli jesteście już Państwo naszymi uczniami, po użyciu kodu QR możecie wybrać sobie kurs tańca z innego stylu i także odebrać bezpłatną lekcję.

Bądź blisko i żyj aktywnie w świecie tańca!

Odbierz QRkod i bezpłatną lekcję tańca!
5 (100%) 1 vote