BACHATA SENSUAL W PIGUŁCE CRASH COURSE OD PODSTAWA!

03.10.2020 (SOBOTA) – START 17:00

ZAPISY:
https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kurs-tanca-dla-par-warszawa/#crash-course-bachata

Przed nami nowy sezon taneczny, nowe wyzwania, to i czas na nowe umiejętności, daj się porwać w wir naszego ukochanego stylu i poznaj #bachate.


Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym sensualnym stylem, a może potrzebujesz przypomnieć sobie fundamenty bachaty, a przy okazji poznać ciekawe rozwiązania socjalowe i podszkolić swój warsztat…?
Jeśli tak, to jest to Crash Course właśnie dla Ciebie!

Szybki rozwój, intensywne tempo, duża dawka wiedzy, to właśnie dla Was przygotowaliśmy. Bachata w pigułce – przystępnie, socjalowo, imprezowo. Bachata to taniec socjalny, dzięki któremu nie tylko poznasz ciekawe kroki, figury, ale także poczujesz się pewniej na parkiecie. Na warsztatach skupimy się nie tylko na krokach , ale także na wyrazie w tańcu, tak , żeby ruch był naturalny, czysty i sprawiał ogromną radość ,a taniec stał się lekki i przyjemny. Skupimy się na stronie użytkowej tego stylu, będzie efektownie – połączymy podstawowe figury, dodając do nich „smaczki” – stylingi. Oczywiście poruszymy temat prowadzenia i podążania, tak aby każda partnerka na parkiecie rozumiała intencje ruchu, żeby czuła się w nim wygodnie i ładnie wyglądała! Obiecujemy, że będzie się działo – więc nie może Was zabraknąć!

Zajęcia poprowadzą Stanley i Natalia nasza ulubiona para.

Stan i Natka to mieszkanka wybuchowa instruktorów, których połączyła bachata, a teraz dzielą się jej magią ze swoimi kursantami.
Program warsztatów:
– podstawy bachaty w pigułce
– bachata social tricks
– ciekawa kombinacja do wykorzystania na każdej imprezie
– basic w wielu odsłonach
– obroty – technika
– prowadzenie i podążanie
– bachatowe flow

Nie musisz mieć partnera/partnerki, zapisy zarówno w parach, jak i solo. Czekamy na Was na sali i już nie możemy doczekać się, żeby zarazić Was swoją pasją i pokazać magię tańca.

Koszt 100 zł od osoby za 3,5h zajęć!
MultiSport obowiązuje na pierwszej godzinie zajęć, dopłata do całości (czyli 3,5h zajęć) 80 zł.Do zatańczenia,
Stan & Nati BachatoweLove