Sądzisz, że dobrym pomysłem na przetrwanie jesieni jest leżenie pod kocem z kubkiem herbaty z cytryną w ręku i oglądanie seriali? Cóż, nie ukrywamy, że to kusząca perspektywa. My jednak wyznajemy filozofię, że ruch pobudza, dlatego namawiamy do tego, by tej jesieni wstać z kanapy i… wejść na parkiet!

Jesień, o ile nie jest słoneczna i kolorowa, kojarzy się dość jednoznacznie: buro, zimno i deszczowo. Do tego spadek odporności, a co za tym idzie – sił, i przepis na niemoc gotowy. Zamiast dać się przekonać aurze za oknem, że jesień nie jest dobrym czasem na jakiekolwiek działanie i lepiej poczekać z wprowadzeniem zmian do życia na wiosnę, rzucamy Ci rękawicę i mówimy: zmień coś już teraz!

Puść oko do jesiennej chandry i zabierz ją na salę taneczną w Akademii Tańca. Podnieś wysoko głowę, wyprostuj plecy, wyciągnij ręce, rozkołysz biodra i… tańcz! A jeśli nie wiesz jak albo nie wiesz co, sprawdź na naszej stronie internetowej kursy tańca dla kobiet i wybierz zajęcia, do których w pierwszej chwili wyrwie się Twoje serce. Wiemy z doświadczenia, że to najlepsza podpowiedź!

Energetyczna salsa, zmysłowe ladies latino albo sexy dance, a może coś orientalnego – taniec brzucha? Kręcisz nosem? To może coś nowoczesnego – dancehall lub latin jazz? Niezależnie od tego, na który rodzaj tańca się zdecydujesz, możesz być pewna, że każde zajęcia pozwalają na oderwanie się od codziennej rutyny, obowiązków i myślenia o tym, co jeszcze trzeba zrobić, by nadążyć za światem. Na parkiecie rzeczywistość jest tylko jedna – tu i teraz rozbrzmiewają dźwięki, które zapraszają Cię do tego, abyś dała się porwać rytmowi i zaprzyjaźniła się ze swoim ciałem.

Kiedy muzyka na sali będzie powoli cichnąć, aż w końcu przestanie grać, w Tobie jeszcze przez długi czas będzie wibrować silna energia. Wykorzystaj ją, do czego tylko chcesz.

Ta jesień należy do Ciebie!