Walentynkowy Crash CoursBachata Sensual w pigułce!

Najlepszy Prezent Walentynkowy…

15.02.2020r.(sobota)3,5h zajęć + walentynkowy wieczór (pokaz instruktorów, degustacja wina i wiele niespodzianek) Godz. 16:00 URSYNÓW! Kabacki Dukt 7 

Emocje ,bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder, romantyczna muzyka, to wszystko sprawia, że jak raz zatańczysz bachate, to nie potrafisz przestać.Walentynki to idealny moment, żeby zrobić coś dla siebie, albo dla swojego partnera, przenieść się w inny świat i poprzez ruch nauczyć się wyrażać emocje , a przy tym wszystkim świetnie się bawić.Gwarantujemy niezliczoną dawkę endorfin i emocji.Nasi instruktorzy wprowadzą Was w klimat tego gorącego, karaibskiego tańca.Przekażą Wam nie tylko wiedzę techniczną, ale także pokażą jakie emocje wywołuje taniec w parze , jakie relacje tworzą się, a to wszystko w rytmie nastrojowych utworów, które podkreślą walentynkowy klimat.

Program kursu:– wprowadzenie do Bachaty – czyli podstawowe kroki, obroty- technika prowadzenia partnerki- romantyczne figury, emocje w tańcu- sensuaLOVE ❤️więcej nie zdradzimy…? 

Koszt 100 zł od osoby za 3,5h.
Zajęcia pojedyncze 50 zł, 1h.
MultiSport obowiązuję na pierwsze 60 min. zajęć, dopłata do całości (czyli 3,5h zajęć) 80 zł.
(wliczona dopłata 10 zł do pierwszej godziny) 

Kurs przeznaczony jest dla Wszystkich, dla tańczących i tych stawiających swoje pierwsze kroki na parkiecie.Nie musisz mieć partnera/partnerki, zapisy zarówno w parach, jak i solo. 

Nie możemy doczekać się, aby podzielić się z Wami naszą pasją i pokazać, czym jest to „BachatoweLOVE” ❤️

 Stan & Nati