Wakacje – czas odprężenia i błogich chwil, kiedy nic nie trzeba. A gdyby tak wykorzystać je do zrobienia czegoś, na co zwykle brakuje czasu? Zadbać o siebie, poznać nowych ludzi, spędzić te chwile inaczej niż na co dzień? Wakacje są do tego idealną okazją!

Wyobraź sobie, że wstajesz rano bez pośpiechu (w końcu jesteś na wakacjach), a potem bez wymówek idziesz na pilates. Podczas ćwiczeń czujesz, jak budzi się Twoje ciało, i pozytywnie nastrajasz się na cały dzień.

Plan dnia jest ułożony w taki sposób, że samodzielnie decydujesz, które zajęcia wybierasz. Standardowe tańce towarzyskie, a może gorące rytmy latino? Spokojniejszy, ale wciąż zmysłowy latin jazz czy erotic dance? Albo modern jazz lub zajęcia rozciągające? Wybór należy do Ciebie!

Nasi instruktorzy zadbają o to, żeby pokazać Ci podstawy lub rozwinąć Twoje dotychczasowe umiejętności. Sprawdź, pod czyim okiem możesz nauczyć się tańca i wybierz termin wyjazdu, który najbardziej Ci odpowiada. Zapewniamy, że oprócz tanecznej przygody czeka na Ciebie odpoczynek i zabawa w fantastycznym towarzystwie.

Nie ma dla nas znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, czy jesteś na takim poziomie zaawansowania, że chcesz popracować nad kondycją i doskonaleniem techniki. Jesteś singlem? Wspaniale, poznasz tu nowych znajomych. Wyjeżdżasz z drugą połówką? Też świetnie – spędzicie część dnia na tańcach, a pozostały czas wykorzystacie tak jak chcecie, na przykład na romantyczne spacery nad jeziorem. Wyjeżdżasz w grupie znajomych? Wspólne wakacje będą dla was beztroską okazją do integracji.

Jesteśmy pewni jednego – kilkudniowe wczasy z tańcem doładują Twoje akumulatory i dodadzą energii na nadchodzącą jesień. Kto wie, może nawet obudzą w Tobie potrzebę częstszego kontaktu z tańcem? Wcale nas nie zdziwi, jeśli właśnie tak się stanie!

Więcej informacji o wakacjach  z tańcem znajdziesz tutaj.