Marzysz o wzięciu udziału w turnieju tańca? A może już się do tego przygotowujesz i szukasz sali tanecznej, która jest otwarta codziennie od rana do wieczora? Jeśli Twoja odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi: TAK, to Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego jest miejscem, którego szukasz!

Treningi dla par turniejowych są jedną z najważniejszych sił napędowych działalności Akademii Tańca. To tutaj od blisko 30 lat pod czujnym okiem Ireneusza i innych instruktorów swoje umiejętności rozwijali ludzie, którzy później wielokrotnie zdobywali tytuły mistrzowskie w turniejach tanecznych oraz serca publiczności w popularnych programach telewizyjnych. To dla nas wielka duma, a jednocześnie wielka odpowiedzialność, bo naukę tańca traktujemy jak sztukę, nad którą pracuje się codziennie. I to bez taryfy ulgowej.

Chcemy być najlepsi w tym co robimy, dlatego w kadrze Akademii Tańca są MISTRZOWSCY trenerzy Marek Fiksa i Kinga Jurecka-Fiksa, Dariusz Myćka i Madara Freiberga, Rafał Konopacki, Marcin Niewiadomski i Katarzyna Żurawska, Anna Szydłowska i oczywiście Ireneusz Sulewski. Oprócz tego, że wszyscy na co dzień żyją tańcem, to chcą i potrafią przekazywać swoją wiedzę kolejnym grupom tancerzy, którzy przekraczają jej progi. Połączenie pasji i doświadczenia trenerów z chęcią doskonalenia się i osiągania mistrzowskich tytułów naszych podopiecznych sprawia, że mamy do zaoferowania znacznie więcej…

Klubu Tańca Sportowego.

Oprócz przestronnych sal z lustrami, świetnym nagłośnieniem i podłogą przystosowaną do intensywnych treningów, oferujemy przede wszystkim niespotykaną nigdzie indziej atmosferę, którą tworzą współpracujący i trenujący z nami ludzie. To właśnie oni sprawiają, że każdy, kto choć raz przyjdzie do nas na zajęcia taneczne, będzie chciał wrócić, by doświadczać magii unoszącej się w Akademii Tańca.

Jeśli tylko chcesz, możesz stać się jej częścią!

Szczegóły i zasady działalności Klubu Tańca Sportowego oraz sylwetki trenerów znajdziesz na stronie: https://www.akademiatanca.com.pl/klub-tanca-sportowego/