Wakacje sprzyjają próbowaniu nowych rzeczy i podejmowaniu aktywności, na które w codziennym rytmie dnia zazwyczaj nie ma miejsca. Jak je wykorzystać, by mieć poczucie, że zrobiliśmy coś, dzięki czemu wolne chwile nie przeciekły nam przez palce?

Nie zrozumcie nas źle. Lubimy czas, który możemy spędzić na błogim lenistwie. Żadnego planowania, wybiegania w przyszłość, określania celów i spisywania listy z rzeczami do zrobienia po urlopie. Uwielbiamy świadomość, że mamy cały dzień dla siebie i możemy go w całości wykorzystać tak, jak mamy na to ochotę. I Was też do tego zachęcamy, bo w końcu jesteśmy od tego, żeby rozbudzać w ludziach apetyt na to, by podążali własną drogą.

A skoro już przy tym jesteśmy, to… naszą drogą jest taniec i mamy takie marzenie, żeby osoby, które spotykamy, zarażać pasją do tańca. Może się to wydawać zuchwałe, ale kto nam zabroni marzyć? Od lat wiemy, ile zyskujemy dzięki temu, że taniec jest ważną częścią naszego życia. Traktujemy go jak czas na bycie ze sobą i poznawanie siebie. Dostrzegamy, jak wpływa na nasze zdrowie i ciało, jak otwiera nas na innych i jak cudownie uczy uważności. Właśnie tak – kiedy rozpraszają nas różne rzeczy i jesteśmy zdezorientowani, którą z nich powinniśmy się zająć, żeby nie przegapić czegoś ważnego, taniec sprowadza nas na ziemię, jednocześnie dodając skrzydeł.

Sprawdźcie, jakich tańców możecie się uczyć pod okiem instruktorów z Akademii Tańca. Wybierzcie styl, w którym chcielibyście postawić pierwsze kroki lub udoskonalić te, które już znacie. Nie bójcie się przyjść na zajęcia bez partnera – jest wiele stylów tanecznych, w których tańczy się solo. A jeśli zależy Wam na tym, aby tańczyć w parze, ale nie macie z kim, koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.akademiatanca.com.pl/znajdziesz-partnerke-lub-partnera/, na której znajdziecie partnera lub partnerkę.

I pamiętajcie, że Wasza decyzja o rozpoczęciu przygody z tańcem w Akademii Tańca uruchomi lawinę zdarzeń, o których nawet się Wam nie śniło. Nawiążecie nowe znajomości, fantastycznie spędzicie czas, zrobicie coś dobrego dla swoich ciał i dusz, a w dodatku jeszcze długo po zakończeniu zajęć będziecie czuć, że rozpiera Was pozytywna energia!