W obserwowaniu tańczących par, które na co dzień są razem, jest coś magicznego. Gdzieś między ruchem bioder, uśmiechem w czasie obrotu, miękkością ruchu ręki i błyskiem w oku widać to, co w zabieganej codzienności może umknąć uwadze. Zgranie charakterów, wiara, że razem można więcej i przekonanie, że chce się razem przetańczyć życie.

Ciebie ciągnie na parkiet, a druga połowa twierdzi, że nauka tańca do niczego się w życiu nie przyda? A może podejrzewasz, że się wstydzi, bo uważa, że tańczyć albo się potrafi, albo nie? Niezależnie od tego, jakie usłyszysz powody negujące Twój pomysł, opowiedz o tym, co oboje możecie zyskać, decydując się na kurs tańca dla par.

TANIEC JEST DLA WSZYSTKICH

Tańca, tak samo jak czytania i pisania, można się nauczyć. Nie potrzeba do tego skomplikowanych narzędzi. Wystarczy dobry nauczyciel i chęć. Nawet jeśli chęci są tylko w połowie duetu, który przekracza próg Akademii, nasze zadanie polega na tym, by rozpalić je również w osobie, która nie jest do końca przekonana, czy znalazła się w odpowiednim miejscu.

CZAS TYLKO DLA WAS

We wspólnym mieszkaniu i byciu w związku można poczuć, że mijacie się jako para. Pochłonięci własnymi sprawami z trudem znajdujecie chwile, by pobyć we dwoje, bo zawsze jest coś ważniejszego – zakupy, spotkanie z klientem, projekt do dokończenia, dziecko, które potrzebuje uwagi. Kurs tańca dla par, oprócz umiejętności, da Wam coś jeszcze – czas tylko dla Was. Wyobraź sobie, że wpisujesz do kalendarza datę wspólnych zajęć tanecznych. Brzmi jak randka. I nią jest!

NA NOWO POCZUĆ CIAŁO

Taniec to też aktywność fizyczna. Oboje spalacie kalorie, ale nie skupiacie się na wysiłku, tylko na odczuwaniu ciała – własnego i partnera. Każdy Wasz ruch otwiera pole na reakcję drugiej osoby. Odpowiadacie sobie i na siebie, a to jest wspaniałe doznanie. Ciało jest jak plastelina – po rozgrzaniu mięśni możecie je formować w różnorodne figury, a przy tym odczuwać, jak działają na nie kolejne zajęcia. Z każdą minutą wspólnie spędzoną na parkiecie kursu umiecie coraz więcej, aż przychodzi czas na to, by podbić parkiety wszystkich imprez, na które się wybierzecie.

Gotowi? Czekamy na Was!