Chcesz nauczyć się tańczyć, a nie masz partnera? Żaden problem! Nasza szkoła tańca oferuje specjalne kursy dla singli, dzięki którym bardzo szybko opanujesz podstawowe kroki. Zajęcia dedykowane są w szczególności osobom nieśmiałym, które chcą poczuć się pewniej na parkiecie.

Taniec pozwala się otworzyć, zyskać większość pewność siebie i podwyższyć samoocenę. Szczególnie Panowie, którzy zawsze bali się poprosić kobietę do tańca będą mogli przełamać nieśmiałość i bawić się w rytm muzyki. Nie ma znaczenia czy nasi kursanci kiedyś tańczyli czy zawsze deptali po palcach partnerce. Sprawimy, że poczujesz muzykę w swoim ciele!

Na kursie tańca dla singli każdy uczestnik będzie mógł poczuć się swobodnie. Zdajemy sobie sprawę, że przełamanie bariery nieśmiałości może być trudne, dlatego staramy się stworzyć miłą i przyjazną atmosferę. Zapewniamy, że opuścisz szkołę tańca z uśmiechem na twarzy! W końcu taniec ma być dobrą zabawą. Pozwala się odprężyć, wyładować stres, wprawić w dobry nastrój i wydobyć duże pokłady energii.

Zajęcia dla singli to również doskonała okazja na zawarcie nowych znajomości. Przyglądając się tancerzom można zauważyć prawdziwą radość, pewność siebie i pasję. Opanowując podstawy tańca zaskoczysz swoich znajomych, a być może kogoś, kto wpadł Ci w oko…

Regularnie uczęszczając na zajęcia taneczne nie tylko odkryjesz w sobie nieznane dotąd pokłady energii, ale również zadbasz o swoją sylwetkę. Taniec to doskonały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni i poprawę kondycji fizycznej.

Kurs tańca dla singli został specjalnie opracowany dla osób, które dotąd nie miały śmiałości szaleć na parkiecie. Naszym kursantom pomagamy zyskać pewność siebie, a być może odkryć nową pasję. Dość podpierania ściany na imprezie – czas na zmiany!

Dodatkowo chcielibyśmy zaprosić wszystkich singli do udziału w imprezie tanecznej pod hasłem „Przyjdź… Poznaj…Potańcz!”! To doskonała okazja, żeby nawiązać nowe znajomości, a być może… poznać swoją drugą połówkę.