Z początkiem roku chyba większość z nas obiecuje sobie, że nauczy się czegoś nowego, zrzuci zbędne kilogramy lub zacznie uprawiać sport. Tak się składa, że jest sposób na połączenie tych postanowień, jednocześnie świetnie się bawiąc! Chodzi oczywiście o taniec.

Co daje nam nauka tańca? Przede wszystkim rozładowuje codzienny stres, napięcie oraz sprawia, że endorfiny zaczynają krążyć w żyłach. Nie musisz się przejmować, że nigdy nie tańczyłeś, depczesz po palcach swojego partnera i nie umiesz skoordynować ruchów. Na kursie szybko opanujesz podstawowe kroki i w końcu poczujesz muzykę w swoim ciele! Niezależnie od poziomu zaawansowania, taniec daje radość. A może dodatkowo odkryjesz talent i pasję?

Karnawał to czas radości i nieco większej dawki szaleństwa. Już po kilku lekcjach tańca nie będziesz musiał rezygnować z zabawy zawstydzony brakiem umiejętności. Zaskoczysz na parkiecie znajomych i przyjaciół! A może jest to dobry sposób na poznanie swojej drugiej połówki? Zapewniamy, że po kursie tańca będziesz bardziej pewny siebie i być może odważysz się wyjść z inicjatywą na parkiecie. Przyglądając się tańczącym parom można zauważyć zakodowane wiadomości, które tylko partnerzy mogą odczytać…

Taniec to oczywiście idealny sposób na wymodelowanie sylwetki, zgubienie dodatkowych kilogramów po Świętach i poprawę kondycji fizycznej. Nie ma co się oszukiwać – tylko dzięki zdrowej diecie i ćwiczeniom można osiągnąć sukces. Nie musisz męczyć się na siłowni podnosząc ciężary. Regularnie tańcząc wzmocnisz mięśnie, stracisz zbędą tkankę tłuszczową i co w przypadku kobiet bardzo ważne – zredukujesz cellulit. W zależności od rodzaju tańca można spalić do 500 kalorii w ciągu godziny! Ponadto ze sportu trzeba czerpać przyjemność! Tylko dzięki takiemu podejściu wytrwamy w noworocznych postanowieniach.

Kurs tańca pozwoli poczuć radość życia, wyzwolić pokłady energii i być może zmienić życie, dzięki odkrywaniu nowych pasji. Niezależnie czy nigdy nie miałeś do czynienia z tą formą ruchu czy znasz już podstawowe kroki, zapisz się na kurs w Akademii Tańca!

Kursy tańca dla par

Kursy tańca dla pań