START GODZ. 11:00

Plan warsztatów:
1,5 godz. High Heels Foundation (Podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz streaching)
1,5 godz. High Heels Choreo (Zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)

HIGH HEELS
…to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach macie okazję, aby pracować nad techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexy dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec – muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a Wy macie okazję pokazać to co w Was najlepsze.

Patryk Rożniecki
Choreograf, tancerz i nauczyciel. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca na całym świecie, głównie w Los Angeles, Kopenhadze, Paryżu i Londynie. Finalista drugiej edycji You Can Dance “Po prostu tańcz” która dała mu szansę na pracę z gwiazdami europejskiej sceny muzycznej oraz przetestowanie swoich umiejętności tanecznych w teatrze, gdzie brał udział w takich spektaklach, jak m.in; „Upiór w operze”, „La Cage aux Folles” czy „Chopin musi umrzeć”.
Ostatnie kilka lat swojej pracy poświęcił propagowaniu stylu jakim jest High Heels i stał się jego prekursorem w Polsce. Bardzo intensywnie warsztatuje i dzieli się swoją pasją ze studentami z całego świata między innymi w Australii, Niemczech oraz na Islandii, gdzie regularnie uczy. Współpracuje również z artystami oraz bierze udział w produkcji programu Top Model jako trener na wysokich obcasach.
Jest charyzmatyczny, pełen emocji i dba o autentyczną ekspresję w tańcu. Jego zajęcia to nie tylko nauka choreografii a przede wszystkim laboratorium kobiecości. To warsztat bycia sobą i samoakceptacji, przytulenia swoich atrybutów i wykorzystania ich.  

WARSZTATY (3 godz.)
Kiedy ostatni raz ktoś zachęcał Cię do popełniania błędów ? odkrywania oraz eksperymentowania ? próbowania czegoś innego, nawet jeśli to nie zadziała ? Laboratorium obcasów, w którym próbujemy umieścić wszystkie linie i kształty w jednym. Korzystając z techniki i tańca, znajdź swoją strefę komfortu na szpilkach. Każdy jest mile widziany, bez względu na to, ile ma już wiedzy ! Wyraź siebie jako tancerz, wykorzystaj swoje korzenie, aby stworzyć nowe możliwości. Na zajęciach będziesz miał okazję pracować nad techniką i doskonalić ją krok po kroku. Wszystko w stylu slow & sexy…

AKADEMIA TAŃCA URSYNÓW

Koszt 99 zł od osoby za 3h zajęć!
MultiSport obowiązuje na pierwszej godzinie zajęć, dopłata do całości (czyli 3h zajęć) 85 zł.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!