Dla wielu ludzi nowy początek wyznacza kartka z kalendarza z napisem 1 stycznia. Inni nowy rozdział życia zaczynają w dowolnym momencie trwania roku. Do której grupy ludzi należysz? Czekasz na odpowiedni moment, by wprowadzić zmiany w życie, czy wolisz je wprowadzać wtedy, kiedy poczujesz impuls do działania?

Jesteśmy przekonani, że schyłek lata to tak samo dobry czas na zmiany, jak każdy inny. Ma jednak w sobie magię, której nie mają pozostałe pory roku – wciąż napędza nas energia ciepłych dni i wakacyjnej beztroski. I chociaż lato powoli odchodzi w zapomnienie, to wczesną jesienią poziom twórczego zapału jest zdecydowanie największy. Wykorzystaj go do spróbowania czegoś nowego!

Właśnie teraz, we wrześniu, w Akademii Tańca zaczyna się nowy rok i trwają zapisy na zajęcia taneczne. Co wybierasz: klasyczne walce czy zmysłowe tango? A może w duszy gra Ci disco samba, swing albo szalony rock’n’roll? Wolisz gorące rytmy? Proszę bardzo – czekają na Ciebie lekcje samby, cha-chy, jive’a i merengue.

Odkładasz zapisanie się na zajęcia, bo nie masz partnera do tańca? Uwierz nam – to żadna przeszkoda! Do Akademii Tańca przychodzą ludzie, których na pierwszy rzut oka łączy tylko jedno – chcą się nauczyć tańczyć. Pary taneczne podczas kursu tworzą się więc całkowicie naturalnie, a my od lat z przyjemnością obserwujemy, jak znajomości z naszej szkoły przenoszą się do życia poza parkietem Akademii.

Nowi znajomi, których łączy ta sama pasja i podobny styl życia, są bez wątpienia największą wartością kursu tańca. Dodatkowo, poza umiejętnościami tanecznymi, każdy zyskuje coś jeszcze – lekkość, elastyczność, świadomość ciała oraz energię, która staje się katalizatorem działania w każdym aspekcie życia.

Zamiast czekać na odpowiedni moment, już dziś podejmij jesienne wyzwanie i zapisz się na wybrany kurs tańca. Czas na zmiany jest właśnie teraz!