W postanowieniach noworocznych znalazł się punkt: zacząć tańczyć, ale nie możesz się przełamać, żeby zrobić pierwszy krok i pójść na zajęcia? Zapał opadł? A może chęci nadal są, tylko wciąż się zastanawiasz, czy kurs tańca w pojedynkę to dobry pomysł? Na sali pewnie są same pary – myślisz i… natychmiast rezygnujesz. A co, jeśli popełniasz błąd?

Nauka tańca nie tylko dla par

To nie tak, że w grupie znajdują się wyłącznie pary albo grupy znajomych. Wiele osób poznało się właśnie na parkiecie w Akademii Tańca! Wyobraź sobie, że sala taneczna jest jak kameralna impreza. Idziesz na nią, chociaż nikogo nie znasz, ale spotykasz kogoś, z kim dobrze Ci się rozmawia. Macie podobne zainteresowania i sposób patrzenia na świat. Kto wie, może właśnie od tej chwili zaczyna się przyjaźń, a może… coś więcej?

Nowe znajomości to tylko jeden z wielu plusów, jakie dają kursy tańca dla singli. Kolejnymi plusami są energia i uśmiech, a także lekkość, elastyczność i większa świadomość ciała. To wszystko jest możliwe za sprawą tańca podczas zajęć. Dobra wiadomość jest taka, że zarówno umiejętności, jak i nowe znajomości przenoszą się do codziennego życia.

W 2018 nauczę się tańczyć i poznam wielu interesujących ludzi!

Energia ludzi, którzy żyją z pasją i poświęcają swój czas, by robić to, co uwielbiają, pozytywnie wpływa nie tylko na nas, lecz także na najbliższe otoczenie. Właśnie ona sprawia, że ludzie chcą przebywać w naszym towarzystwie. Jeśli ktoś zapyta, skąd w Tobie taka radość życia, możesz odpowiedzieć, że zawdzięczasz ją Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego. A nuż Twoja historia będzie inspiracją dla kogoś innego?

Spełnij swoje postanowienie noworoczne – wybierz taniec, który do Ciebie pasuje!

Wybierz taniec, który Cię interesuje, lub taki, w którym chcesz spróbować swoich sił. Wolisz klasyczne i eleganckie tańce standardowe: walce lub tango? A może w duszy gra Ci disco samba, swing albo szalony rock’n’roll? Gorące rytmy? Proszę bardzo: zapraszamy na lekcje samby, cha-cha-cha, jive’a i merengue. Zdecyduj i podejmij wyzwanie. My na kursie tańca dla singli nauczymy Cię tańczyć. Co jeszcze da Ci taniec? Przyjdź i przekonaj się już dziś!