Instruktorzy

Tomasz Barański

Tomasz Barański – polski tancerz zawodowy, choreograf, licencjonowany instruktor tańca sportowego ze specjalizacją jazzową.

W ramach występów w szkole trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski; w parze z Edytą Herbuś zdobył m.in. tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14 i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz osiągnął Międzynarodową Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim. W latach 2002-2005 roku współpracował z formacją taneczną VOLT Agustina Egurroli, prowadził również szkołę tańca „Revolution” w Józefowie. W 2011 r. odbył trzymiesięczne stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Z powodzeniem występował jako tancerz na deskach Opery Narodowej – w La Traviata oraz Latający Holender w reżyserii Mariusza Trelińskiego. Jest współtwórcą spektaklu muzycznego Lady Fosse wystawianego na deskach warszawskiego Teatru Capitol; od 2012 roku roku tańczy również w drugiej realizacji tego spektaklu.Widzowie i gwiazdy z nim występujące kochają Tomasza Barańskiego za udział w programie „Dancing with the Stars – Taniec z gwiazdami”. W parze z Eweliną Lisowską zdobył Kryształową Kulę. Jako choreograf przygotował teledyski do utworów m.in. Stefano Terrazzino oraz zespołu De Mono.


Zapisz się na kurs
Wybrany kurs:
Numer kursu:
Cena - karnet 4 zajęcia:
Forma płatności:
Gotówka Przelew Multi Sport
Dane do przelewu:
nr konta:
Volkswagen Bank Polska S.A.
79 2130 0004 2001 0551 7016 0001
W tytule przelewu prosimy podać również numer kursu: