Na słowa „chodźmy potańczyć” dostajesz dreszczy? Sądzisz, że Twoje umiejętności taneczne ograniczają się do monotonnego przestępowania z nogi na nogę? A może najchętniej omijasz imprezy taneczne z daleka? Przyjdź na zajęcia z disco samby lub disco style, a przekonasz się, że dobre chęci i wyczucie rytmu wystarczą do tego, by zostać gwiazdą parkietu!

Disco samba została w ostatnim czasie niekwestionowaną królową tańca towarzyskiego. Codziennie przekonujemy się, jak duże wzbudza zainteresowanie, nie tylko u kobiet! Wcale nas to nie dziwi, bo disco samba ma dwie ogromne zalety: jest efektowna i bardzo łatwa do nauczenia. Jeśli kojarzysz sambę wyłącznie jako taniec latynoamerykański, który wymaga skomplikowanych figur i wyjątkowej sprawności, już na pierwszych zajęciach zobaczysz, że jej dyskotekowy odpowiednik jest znacznie łatwiejszy do opanowania. Jesteśmy pewni, że polubisz uniwersalność disco style tak samo, jak polubiły ją tysiące ludzi w Polsce.

Proste kroki podstawowe, energiczny rytm i wyraźne ruchy bioder to trzy charakterystyczne elementy disco style. Można tańczyć do każdej muzyki i niezależnie od okazji. Sprawdzi się na domówce, weselu, w klubie i na dyskotece. Niezależnie od tego, ile masz lat, disco style będzie tanecznym strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza teraz, kiedy za oknem szaleje jesienna plucha, a ostatnie, o czym marzysz, to bieganie po dworze czy zaszycie się na kanapie i czekanie do wiosny, bo dopiero wtedy zacznie się chcieć.

Na zajęciach tańczymy w parach. Nie masz osoby do pary? Nie szkodzi, dobierzemy Ci partnera lub partnerkę. A może namówisz na tańce dziewczynę lub chłopaka? Spakuj do torby wygodne buty i ubrania, które nie krępują ruchów, zabierz też dobry humor. O całą resztę zadbają nasi instruktorzy. Już po kilku spotkaniach poczujesz, że disco style nie ma przed Tobą żadnych tajemnic i że każdy parkiet może być Twój.

Do zobaczenia!


 

Disco style – zostań gwiazdą parkietu!
5 (100%) 1 vote