NIEDZIELA 13/06/2021
GODZINA: 16:30-19:00
Al. Jerozolimskie 123a, poziom -1

2,5 GODZINY TAŃCA…
2 WSPANIAŁYCH INSTRUKTORÓW…
1 STYL – BACHATA!

ZAPISY: https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kurs-tanca-dla-par-warszawa/#crash-course-bachata-by-dominik-nati

Ogromna dawka bachaty od Dominika i Nati!  Pierwszy raz u Nas w takim zestawieniu warsztaty poprowadzą Dominik i Nati , którzy z przyjemności zabiorą Was do ich świata bachaty. Od niedawna tworzą taneczną parę, a ich takie samo rozumienie tańca i podejście do przekazywania swojej ogromnej tanecznej wiedzy kursantom, sprawiło, że czują jakby współpracowali ze sobą, już wiele lat, dogadując się na parkiecie bez słów. Uważają, że nie ma piękniejszego środka wyrazu i przekazu, jak taniec w parze. Szczególna uwagę, poza krokami, figurkami, zwracają na emocje w tańcu, flow w parze, sztukę ekspresji, muzykę, tak, żeby pokazać kursantom magię tańca, która przeniesie ich w ten lepszy świat i pozwoli poczuć to co czują oni, kiedy razem tańczą. Uwielbiają charakter gorących, tańców latynoamerykańskich, który doskonale pasuje do ich temperamentów.

Na ich zajęciach nie zabraknie techniki, nauki ciekawych figur, ale przede wszystkim dobrej zabawy i pozytywnej energii. Jeśli znasz kroki podstawowe bachaty, masz za sobą kurs na poziomie podstawowym i socjalowe klimaty nie są Ci obce, zapraszamy na Crash Course Bachata Sensual na poziomie open!

BACHATA to bardzo zmysłowy, sensualny, pełen emocji taniec, a wszystko przy romantycznej muzyce. Pokażemy Ci stronę socjalną tańca, tzn. jak wykorzystać poznane kroki, figury na każdej imprezie i świetnie się przy tym bawić. Skupimy się także na technice prowadzenia, obrotach, tak, żeby już zawsze było wygodnie w tańcu, a partnerka nauczy się podążać za naszą intencją. Na warsztatach nie zabraknie wielu technicznych i socialowych smaczków.

Program warsztatów:
– socjalowe smaczki – czyli figury do wykorzystania na każdej imprezie
– elementy bachata sensual
– bachatowe flow – strona emocjonalna tańca

Nie zwlekaj z tą decyzją, zapisz się już dziś i poznaj Nasz magiczny, bachatowy świat. Zajęcia prowadzone są w parach, ale można zapisać się również solo.

Zapraszamy do naszego magicznego świata tańca Dominik & Nati 

KOSZT ZA CRASH COURSE:
Koszt za 2h zajęć – 120 zł
Obowiązuje MultiSport, dopłata do całości – 60 zł