Ballroom meets Bachata to wyjątkowe warsztaty, które wprowadzą powiew piękna i świeżości do Twojego tańca, a Ty dzięki nim odkryjesz nowy wymiar kobiecości.Dwie utalentowane tancerki i trenerki, które swą przygodę z tańcem rozpoczynały od parkietów tańca towarzyskiego, a na dobre rozkochały się w bachacie, porwą Was w wir karaibskich rytmów w bardzo romantycznym wydaniu.Takiej współpracy i połączenia technik jeszcze u nas nie było!

Poziom OPEN czyli dla WSZYSTKICH !

NIEDZIELA, 09/05/2021 
GODZINA: 17:00-19:30 

ZAPISY: https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kursy-tanca-dla-pan/#bachata-romantic-fision

PROGRAM WARSZTATÓW:
– 17:00-18:00 – warm up, bodymovement, technika w rumbie i bachacie
– 18:00-19:30 – choreo bootcamp

Natalia tańczy od 6 roku życia, wiele lat trenowała sportowo taniec nowoczesny , biorąc udział w zawodach , zdobywając z formacją wiele tytułów m.in tytuł Mistrza Polski i Świata Dance Show.Jednak zawsze w duszy grał jej taniec latynoski, który doskonale pasuje do jej temperamentu, dlatego kolejnym etapem był sportowy taniec towarzyski, który pochłonął ją całkowicie ,do tego stopnia, że została trenerem.Posiada tytuł instruktora tańca towarzyskiego i jazzowego, zajęcia taneczne prowadzi już ponad 13 lat, ale cały czas występuje również , jako tancerka.Tańczyła w spektaklu rewiowym w Krakowskim Teatrze Variete, ma na swoim koncie wiele występow komercyjnych, w telewizji, na festiwalach, występuje w teledyskach, taniec jest całym jej życiem.Wiecznie jej mało, spragniona rozwoju, jakiś czas temu biorąc udział w projekcie ladies by Judith (założycielka bachaty sensual) zakochała się w tym stylu i tak powstałjej projekt BachatoweLo💕e.Bachata sensual zdecydowanie gra w jej sercu, romantyczne utwory, pełne kobiecości i delikatności ruchy, zmysłowość to jest to co kocha najbardziej.Uwielbia pracę z kobietami, uważa, że każda z Nas ma w sobie ogromne pokłady zmysłowości,gracji, sexapilu ,a taniec jest tylko narzędziem, który pomaga to w sobie odkryć i pokazać światu.Na swoich zajęciach przywiązuje ogromną wagę do techniki tańca, detali, wyrazu, tak żeby taniec był pełen jakości, a wtedy staje się najpiękniejszym środkiem wyrazu i przekazu.

Martica swą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Na początku były tańce ludowe, ale dopiero z tańcem towarzyskim związałą się na długie i owocne 7 lat. W wieku 14 lat kontuzja zmusiła ją do pożegnania się z parkietem na kilka lat. Do tańca wróciła na początku swych studiów we Francji, gdzie przyjaciółki podstępem zaciągnęły ją na kurs salsy kubańskiej. Od tamtego czasu minęło prawie 14 lat, w ciągu których miała okazję szkolić się z salsy i bachaty pod okiem najlepszych  instruktorów w kraju i zagranicą. Jako tancerka łączy elegancję tańca towarzyskiego z pazurem latynoskiej ulicy, a jako trenerka dba o komfort i realizację indywidualnych celów swoich kursantów.

Koszt 100 zł od osoby za 2,5h zajęć
MultiSport obowiązuje na pierwszej godzinie zajęć, dopłata do całości  90 zł.